EW Mrtvá voda

100% organická dezinfekce na Respirátor z Čech

Organický dezinfekční prostředek s biocidním účinkem:

Zabíjí 99,99 % virů, bakterií a plísní.

Testováno na:

Koronavirus, MERS, SARS, Vaccinia virus, H1N1, E-Coli, Salmonella, a další!

Nedráždí kůži ani oči

100% Organic | Eco-Friendly

EW Mrtvá voda – 100% organická dezinfekce na Respirátor z Čech. Do 30 sekund, dle normy zabijí koronavirus. Bez dráždivé chemie, či jiných aditiv na bázi alkoholu. Neškodné v kontaktu okem, sliznicemi, či kůží. Vhodné pro dezinfekci rukou, ale i všech povrchů, které potřebujeme zbavit virů, bakterií a plísní. Univerzální použití Mrtvé vody je nejenom ve zdravotnictví. Vzhledem ke svým vlastnostem a netoxičnosti, je možné používat Mrtvou vodu k různým aplikacím v potravinářství, konzervárenství a gastronomii. Vědecké studie prokazují účnné použití v zemědělství při ochraně plodin proti plísni, či posklizňovém ošetření. Virucidní, baktericidní a fungicidní účinnost přípravku odpovídá příslušným Evropským normám pro biocidy.

 

Výroba: Nanotechnologická elektrolyzační jednotka na základě vlastního vývoje a výzkumu, podle nejnovějších vědeckých poznatků.

 

Více informací na Síťovce: Mrtvá voda

 

Použití: Dezinfekce a sanitace.

 

Návod: Použijte vhodnou nádobu s rozprašovačem. Nastříkejte z obou stran na povrch respirátoru. Vyčkejte zhruba půl minuty a nechte volně uschnout. Respirátor si můžete rovnou nasadit i vlhký, protože dezinfekce je nedráždivá v kontaktu s pokožkou. Esenciální oleje z Levandule lékařské odstraní případný zápach z použitého respirátoru. Levandule má příznivé antiseptické účinky.

Technická specifikace: Voda (99.04%), Kyselina chlorná (<0,01%), Chlorid Sodný (0,05%), hydrolát esenciálních olejů Levandule lékařské (Levandula angustofolia)

Stabilita: Produkt spotřebujte do 6 měsíců od data výroby. Neskladujte na místech v dosahu přímého slunečního záření. Skladujte při pokojové teplotě 20st.C +-15 st.C. Chraňte před mrazem.

 

Varování: Není určeno pro vnitřní užití. Aplikujte přesně dle návodu. Přípravek je neškodný, nedráždivý a šetrný k životnímu prostředí. Objeví-li se podráždění při kontaktu s okem, proveďte výplach čistou vodou. V případě podráždění v kontaktu s extrémně citlivou pokožkou, opláchněte místo čistou vodou, případně použijte mýdlo. Pro osoby citlivé na přípravek doporučujeme použít ochranné rukavice. Při požití pijte studenou čistou vodu, aby došlo k propláchnutí a naředění. Při vdechnutí vyjděte na čerstvý vzduch. V případě nevolnosti, či závratí vyhledejte lékaře.

 

Likvidace: Nejsou nutná žádná zvláštní opatření pro likvidaci.

 

 

Aktualizováno 27. 5. 2022 13:12

Zobrazeno: 25

Projekt univerzální Respirační maska NTF s filtrem FFP3

Pronelatex je připraven na Průmyslovou revoluci 4.0

 

 12.2.2017

Pronelatex díky projektovému řízení výroby čerpá ze synergie běžících projektů pro různá odvětví automobilového, textilního, spotřebního i potravinářského průmyslu.

 

Aktualizováno 12. 5. 2019 5:58

Zobrazeno: 1446

Číst dál: Pronelatex je připraven na Průmyslovou revoluci 4.0

Projekt CNC řezacího centra

 

 Flexibilní služba pro šicí dílny i výrobní závody, která nahrazuje ruční stříhárnu a vysekávací linky. Návaznost na vlastní šicí dílnu s využitím velkých skladovacích prostorů. K dispozici jsou nejmodernější technologie z oboru řezacích plotrů.

Aktualizováno 31. 8. 2017 15:58

Zobrazeno: 4711

Číst dál: Projekt CNC řezacího centra

Krize ? Investujte do moderních technologií.

Unikátní řezací plotr Lectra VectorTech TEX nás posunul před konkurenci.

25.6.2013

Spustili jsme do ostrého provozu již dopředu avizovanou investici. Stroj je usazen na svém místě.

Aktualizováno 10. 7. 2013 14:05

Zobrazeno: 1893

Číst dál: Krize ? Investujte do moderních technologií.

© 2013 Pronelatex Všechna práva vyhrazena